24.11.2021

Aplikant radcowski

Wielkopolska Grupa Prawnicza Maźwa, Sendrowski i Wspólnicy sp.k. w związku z rozwojem działu prawnego poszukuje osoby na stanowisko:

APLIKANT RADCOWSKI

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie spraw w szczególności z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego, zamówień publicznych, prawa pracy oraz związanych z funduszami strukturalnymi Unii Europejskiej
  • sporządzanie pism procesowych
  • przygotowywanie projektów umów, analiz i opinii prawnych
  • prowadzenie korespondencji z klientami Kancelarii
  • opracowywanie publikacji o tematyce prawniczej
  • przygotowywanie treści na stronę internetową Kancelarii
  • przygotowywanie treści do newslettera prawnego

WYMAGANIA:

  • aplikant radcowski I lub II roku
  • komunikatywność
  • dobra organizacja pracy
  • sumienność, rzetelność
  • postawa otwarta na przyswajanie wiedzy
  • chęć ciągłego rozwoju i poszerzania zakresu umiejętności
  • co najmniej roczne doświadczenie w wyżej wymienionym zakresie

OFERUJEMY:

  • stałą współpracę z dynamicznie rozwijającą się Kancelarią (zatrudniającą ok. 30 osób)
  • pracę w zgranym zespole specjalistów przy ciekawych projektach
  • możliwość rozwoju zawodowego (m.in. udział w cotygodniowych szkoleniach i spotkaniach działu prawnego oraz działu zamówień publicznych) i nabycia praktycznego doświadczenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie i rozbudowany system premiowania

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym) na adres e-mail: [email protected]

Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w przesłanych plikach następującej klauzuli:

Działając na podstawie przepisów art. 6 ust. 1 lit a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. ? dalej jako RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych znajdujących się w dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności w CV i liście motywacyjnym, przez Wielkopolską Grupę Prawniczą Maźwa, Sendrowski i Wspólnicy sp.k. w celu:

  • przeprowadzenia procesu rekrutacji na w/w stanowisko;
  • przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacji z wykorzystaniem moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych;
  • nawiązania współpracy w oparciu o umowę pracę lub w oparciu o umowę o świadczenie usług.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO Wielkopolska Grupa Prawnicza Maźwa, Sendrowski i Wspólnicy sp.k. informuje kandydatów o tym, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Wielkopolska Grupa Prawnicza Maźwa, Sendrowski i Wspólnicy sp.k., [email protected], + 48 (61) 850 12 33;
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych, a także w celu zawarcia umowy współpracy w oparciu o umowę o pracę lub umowę o świadczenie usług na podstawie:
  • 6 ust. 1 lit. c RODO (art. 221 Kodeksu pracy) w przypadku rekrutacji na w/w stanowisko i zawarcia umowy o pracę,
  • 6 ust. 1 lit. a RODO (zgoda) w przypadku chęci pozostawienia przez 2 lata aplikacji kandydatów na kolejne rekrutacje oraz w przypadku rekrutacji na w/w stanowisko i zawarcia umowy o świadczenie usług.
  1. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom,
  2. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego;
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu ukończenia rekrutacji lub w przypadku chęci pozostawienia aplikacji na kolejne rekrutacje, przez kolejne 2 lata;
  4. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
  5. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
  6. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne;
  7. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

Wybrani kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie o terminie spotkania.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: https://wgpr.pl/

Autor artykułu:

WGP

Szukasz porady prawnej?

Zapraszamy do kontaktu!
Kredyty frankowe - Waloryzacja - Prawo zamówień publicznych - Zamówienia międzynarodowe - Projekty unijne