Specjalista ds. sprzedaży

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych,
  • sprzedaż usług,
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • opieka nad klientami,
  • monitorowanie bieżącej sytuacji rynkowej oraz konkurencji,
  • współtworzenie strategii rozwoju,
  • Współpraca z działem marketingu.

WYMAGANE UMIEJĘTNOŚCI :

  • doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży bezpośredniej,
  • umiejętność prowadzenia prezentacji sprzedażowych,
  • umiejętność wdrażania planów sprzedaży usług (mile widziana znajomość specyfiki kancelarii prawnej oraz projektów unijnych)
  • komunikatywność i samodzielność w działaniu,
  • doskonała organizacja pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • sumienność, rzetelność,
  • prawo jazdy kat.B.

OFERUJEMY:

  • stałą współpracę z dynamicznie rozwijającą się kancelarią, obsługującą w zakresie prawa zamówień publicznych znane instytucje i przedsiębiorstwa,
  • dowolna forma współpracy (umowa o pracę/o współpracę)
  • pracę w zgranym zespole specjalistów,
  • samodzielność w działaniu,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym) na adres e-mail: m.wisniowski@wgpr.pl