Andrzej Łukaszewicz

Od 1989 r. zajmuje się  przygotowaniem, prowadzeniem i doradztwem w zakresie zamówień publicznych zamawiających.

Posiada także bogate doświadczenie zdobyte w trakcie obsługi podmiotów wykonawców w tym reprezentację przed składami orzekającymi Krajowej Izby Odwoławczej. Autor i współautor licznych publikacji z zakresu zamówień publicznych. Współpracował z Wolters Kluwer Polska,  aktualnie współpracuje z wydawnictwem Wiedza i Praktyka oraz specjalistycznym dwumiesięcznikiem Zamawiający.

Wykładowca studiów podyplomowych: Politechniki Poznańskiej ( Zamówienia Publiczne i Partnerstwo Publiczno-Prywatne), Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu ( Audyt wewnętrzny w jednostkach sektora finansów publicznych), wykładowca i promotor w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, Toruniu, Bydgoszczy  (Zamówienia publiczne), także wykładowca na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu – Studia Podyplomowe Zamówienia Publiczne. 

Od 2007 r. prowadzi autorskie szkolenia i  warsztaty z zamówień publicznych skierowane do przedstawicieli zamawiających oraz wykonawców. Obecnie doktorant Politechniki Poznańskiej, Wydziału Inżynierii Zarządzania –  specjalizacja zamówienia publiczne.  Informacje dodatkowe na stronie:  www.zprzetargi.pl.  Absolwent Uniwersytetu im.A.Mickiewicza w Poznaniu oraz członek Polskiego Towarzystwa Socjologicznego oddział Poznań.