Bartosz Kozłowski

Radca prawny, wspólnik w Wielkopolskiej Grupie Prawniczej Kozłowski, Maźwa, Sendrowski i Wspólnicy sp. k.

Specjalista w zakresie prawa zamówień publicznych, umów handlowych oraz budowlanego procesu inwestycyjnego. Zamówieniami publicznymi zawodowo zajmuje się od 2006 roku, reprezentując zarówno zamawiających, jak i wykonawców. W swojej dotychczasowej praktyce zajmował się m.in. obsługą w zakresie prawa zamówień publicznych (kontrola wydatkowania środków) Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Obecnie odpowiedzialny za obsługę w zakresie prawa zamówień publicznych Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. Doradza zarówno podmiotom prywatnym, jak i publicznym w zakresie realizacji przedsięwzięć w formule partnerstwa publiczno-prywatnego.

Współtwórca portalu do obsługi postępowań o udzielenie zamówienia publicznego E-Publiczny Doradca. Prowadzi również szkolenia dotyczące prawa zamówień publicznych dla wykonawców oraz zamawiających. Autor licznych publikacji z zakresu prawa zamówień publicznych. Współautor bloga poświęconego tematyce prawa zamówień publicznych oraz tematyce wydatkowania środków unijnych (http://blog.e-publicznydoradca.pl/). Komentuje zagadnienia związane z zamówieniami publicznymi m.in. dla Wolters Kluwer Polska S.A.

W swoim życiu osobistym zawsze kieruje się pasją. Jako amator przyrody i zwierząt, lubi wycieczki do lasu. Odnajduje tam azyl, umożliwiający wyciszenie się i naładowanie akumulatorów. Aby jednak dać upust i poskromić swoją waleczną naturę i potrzebę rywalizacji, z zaangażowaniem uprawia triathlon (z całkiem niezłymi wynikami). Miłośnik dobrej kuchni. Planując więc podróże, trasę zawsze wytycza szlakiem kulinarnym, poznając jednocześnie kulturę i ludzi regionu.