Bartosz Pitak

Specjalista w dziedzinie zamówień publicznych. Członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Konsultantów Zamówień Publicznych w Warszawie. Wykładowca studiów podyplomowych z zamówień publicznych w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Posiada ponad 12-sto letnie doświadczenie w zakresie spraw związanych z zamówieniami publicznymi po stronie zamawiającego, w tym postępowań przy dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej m.in. budowa obiektów sportowych, wymiana nawierzchni lekkoatletycznych, dostawa sprzętu IT, usługi wycen nieruchomości, usługi geodezyjne i wiele innych. Brał czynny udział w przygotowaniach postępowań przetargowych od ogłoszenia po wybór wykonawcy.

Członek, sekretarz i przewodniczący w kilkuset komisjach przetargowych. Kilkukrotny reprezentant zamawiającego w sporach przed Zespołami Arbitrów i Krajową Izbą Odwoławczą.

Prelegent szkolenia dla jednostek publicznych podczas regionalnej konferencji sportowej „Buduję, wyposażam, zarządzam” w COS w Wałczu.

Wolne chwile stara się spędzać z żoną i córkami. Fan piłki nożnej. W tej dyscyplinie miał dwuletni epizod w Lechu Poznań i właśnie temu poznańskiemu klubowi wiernie kibicuje.  Zagraniczna liga, którą często ogląda to hiszpańska LaLiga, a ulubiony klub to oczywiście FC Barcelona. Jeśli ma możliwość aktywnie spędzać czas to najczęściej biega i jeździ na rowerze. Miłośnik kuchni włoskiej i azjatyckiej.