Beata Zięba

Socjolog, trener biznesu i administracji, doradca MSP, doradca zawodowy, wykładowca akademicki. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie szkoleniowe. Współpracuje z wielkopolskimi uczelniami, NGO, firmami oraz instytucjami rynku pracy. Bazując na zdobytych doświadczeniach, z sukcesem realizuje doradztwo dla mikro, małych i średnich firm m.in. w zakresie tworzenia strategii firm, budowania strategii marketingowych, budowania sieci trwałych kontaktów biznesowych, tworzenia projektów partnerskich. Od kilkunastu lat zaangażowana w realizację projektów finansowanych ze środków unijnych. Jest certyfikowanym przez Ambasadę Stanów Zjednoczonych w Warszawie i Międzynarodowe Centrum Partnerstwa „Partners Network” Regionalnym Specjalistą Partnerstwa Lokalnego. Jest również współautorką publikacji poświęconych wielkopolskiemu rynkowi pracy.

W kancelarii zajmuje się realizacją projektów unijnych – dba o stronę administracyjną, organizacyjną oraz realizacyjną. Jest ekspertem w dziedzinie pozyskiwania informacji oraz poszukiwania nowych rozwiązań. Nie boi się nowych wyzwań i chętnie dzieli się swoją wiedzą.

Laureatka w plebiscycie „Kobieta przedsiębiorcza 2013 Poznań”. Pozazawodowo pasjonują ją sportowe motocykle oraz gra w bowling. Jest również wielką fanką sagi „Gwiezdne wojny”.