Jacek Frąckowiak

Manager ds. sprzedaży.

Zajmuje się obsługą i pozyskiwaniem nowych Klientów, podpowiadając najlepsze rozwiązania w zakresie świadczonych przez Kancelarię usług.

Od początku swojej kariery zawodowej kieruje się zasadą dobrej współpracy. Zaczynał w branży logistycznej, gdzie prowadził nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem logistyki magazynowej, pracując u jednego z liderów branży. Od kilku lat jest specjalistą w sprawach handlowych. W tym zakresie współpracował z wiodącymi markami na rynku ogólnokrajowym.  Zdobyte doświadczenie pozwala mu na sprawne i kompleksowe odpowiadanie na potrzeby Klientów w zakresie usług świadczonych przez Kancelarię.

Wolny czas lubi spędzać z przyjaciółmi. Jego pasją jest sport. Jest kibicem piłki nożnej, w którą w miarę możliwości również gra. Ponadto pływa i biega. Jest także miłośnikiem jazdy na snowboardzie, która stanowi dla niego odskocznię podczas zimowych wyjazdów. Fan książek o tematyce historycznej, sensacyjnej i since-fiction. W obszarze jego zainteresowań znajdują się również programy naukowe i motoryzacyjne.