Karolina Jarońska

Radca prawny, kierownik działu zamówień publicznych i wydatkowania środków unijnych.

Radcą prawnym jest od 2012 roku. Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie zagadnień związanych z zamówieniami publicznymi oraz w doradztwie prawnym przy realizacji dużych inwestycji budowlanych.

W swej dotychczasowej praktyce zawodowej zajmowała się, zarówno doradztwem prawnym świadczonym na rzecz zamawiających, jak i wykonawców m.in. w projektach dofinansowanych z funduszy europejskich. Swoje doświadczenie zdobywała pracując w jednostce organizacyjnej Miasta Poznania, a następnie w uznanych poznańskich kancelariach prawnych, specjalizujących się w tematyce zamówień publicznych. Doradzała także spółkom działającym na rynku energetycznym w ramach prowadzonej przez nie działalności, w tym w szczególności w ramach prowadzonych przez te podmioty przetargów oraz na etapie realizacji podjętych inwestycji.

Autorka licznych szkoleń z zakresu zamówień publicznych, zarówno tych kierowanych do pracowników obsługiwanych spółek, jak również do członków Północnej Izby Gospodarczej. Posiada także doświadczenie procesowe zdobyte w sporach sądowych z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych i gospodarczych.

Wolny czas spędza najchętniej w górach, gdzie najlepiej wypoczywa. Odskocznią od pracy zawodowej są dla niej również eksperymenty kulinarne, którymi chętnie dzieli się z rodziną i znajomymi. Bardzo lubi fotografię o tematyce społecznej. Jej kolejnym celem jest ukończenie profesjonalnego kursu fotograficznego.