Krzysztof Mądrowski

Starszy aplikant radcowski, kierownik działu zarządzania wierzytelnościami.

Posiada doświadczenie w zakresie obsługi podmiotów korporacyjnych. Główna specjalizacja to proces cywilny oraz zagadnienia pokrewne. Prawo jest jego pasją. Ambitny, żądny zdobywania coraz to większej wiedzy i doświadczenia. Jest bardzo aktywny. Chce osiągać sukcesy dzięki uczciwej oraz ciężkiej pracy, zdyscyplinowaniu, rzetelności i uporowi. Obdarzony dużą intuicją, kieruje nim logika, a także wyczucie psychologiczne.

Działa aktywnie, reprezentując interesy naszych Klientów przed sądami, komornikami i innymi organami oraz urzędami państwowymi. Dba oraz doradza jak praktycznie zrządzać należnościami. W swojej pracy dąży do perfekcji. Wskazuje na rozwiązania, które nasi Klienci wprowadzają do swojej działalności, dzięki czemu mają pewniejszą pozycję na rynku i czują się bezpiecznie. Współautor bloga poświęconego tematyce zarządzania wierzytelnościami i mediacji (http://financelaw.pl/).

Poza życiową pasją, jaką jest prawo, w kręgu jego zainteresowań usytuowało się również zamiłowanie do motoryzacji, górskich klimatów i długich pieszych wycieczek. Mile widziane są również dłuższe chwile wypoczynku w rodzinnym gronie. Krąg jego zainteresowań prawnych jest bardzo rozległy.