Martyna Goździkiewicz-Zioła

Radca prawny. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu.

W Wielkopolskiej Grupie Prawniczej zajmuje się kompleksową obsługą przedsiębiorców oraz jednostek publicznych w tym w szczególności w zakresie tworzenia, weryfikacji i nadzoru nad realizacją umów ze szczególnym uwzględnieniem umów w sprawie zamówień publicznych zawieranych w oparciu o ustawę Prawo zamówień publicznych oraz dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej.

Zgadza się z maksymą, że umowy tworzy się na czas wojny a nie pokoju. W związku z tym, swoją rolę w zakresie tworzenia, weryfikacji i nadzoru nad umowami upatruje w precyzyjnym określeniu uprawnień i obowiązków stron i należytym zabezpieczeniu ich interesów.

Dodatkowo, w ramach kompleksowej obsługi przedsiębiorców oraz jednostek publicznych zajmuje się bieżącą obsługą w zakresie prowadzonej działalności oraz reprezentuje klientów w sporach cywilnych, pracowniczych i gospodarczych zarówno na etapie przedsądowym jak i sądowym. Przygotowuje również dokumentację związaną z wdrażaniem i stosowaniem w firmie przepisów RODO.

Wierzy, że każdy podmiot może prężnie działać znając pełny wachlarz możliwości i środków prawnych. Swoją rolę w obsłudze przedsiębiorców i jednostek publicznych postrzega jako poszukiwanie nieszablonowych rozwiązań i zapewnienie bieżącego wsparcia.

Prywatnie uwielbia podróżować, czytać książki i pływać. Ceni też sobie spotkania z przyjaciółmi i najbliższą rodziną.