Szymon Poczwardowski

Manager ds. sprzedaży. Zajmuje się pozyskiwaniem oraz obsługą nowych klientów Kancelarii.  Absolwent Socjologii na Wydziale Nauk Społecznych UAM w Poznaniu.

Wychodzi z założenia, że nie powinien działać kiedy nie przyniesie to korzyści dla Klienta. A pracuje z nim od początku swojej kariery zawodowej. Zaczynał w branży HR, przez długi czas pracował także z E-commerce. Ostatnio skupiał się na Marketingu Cyfrowym. Współpracował z markami zakupów elektronicznych cieszącymi się w Polsce największym zaufaniem konsumentów, a także prowadził negocjacje z najpoważniejszymi podmiotami rynku wydawniczego. W swojej pracy wielokrotnie stawał po stronie kupującego oraz zamawiającego. Zawsze szuka najkorzystniejszego rozwiązania dla Klientów.

W wolnym czasie poświęca się rodzinie i przyjaciołom. Od lat gra w gry planszowe, coraz częściej podróżuje i od zawsze dużo czyta. Lubi zdobywać nowe umiejętności, nie tylko zawodowe (w ostatnim czasie motoryzacyjne). Jest zwolennikiem zdrowego rozsądku i brzytwy Ockhama.