Zuzanna Lar

Specjalista ds. marketingu, kierownik działu administracji.

Absolwentka dziennikarstwa oraz komunikacji medialnej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Karierę zawodową rozpoczynała od  praktyk dziennikarskich w redakcjach m.in. Głosu Wielkopolskiego, Radia Markury, czy telewizji WTK.

Jako manager ds. rozwoju współtworzyła strategię funkcjonowania firmy, działającej w obszarze analizy i badań rynku.  Przez wiele lat współpracowała z agencją marketingową jako copywriter. Ponadto, posiada wieloletnie doświadczenie na stanowiskach związanych z obsługą administracyjną, zarówno na szczeblu asystenckim, jak i kierowniczym.

Dba o dobry wizerunek i promocję usług Kancelarii, poprzez wdrażanie nowych strategii i rozwiązań marketingowych. Pełni też funkcję kierownika administracyjnego, dbając o sprawne funkcjonowanie biura, sprawy kadrowe i finansowe, właściwy przepływ informacji wśród pracowników oraz przyjemną atmosferę w miejscu pracy.

Pasjonuje się szeroko pojętym street artem oraz projektowaniem wnętrz, a każdą wolną chwilę spędza za obiektywem aparatu fotograficznego. Poza pracą czas poświęca głównie rodzinie i przyjaciołom, starając się jak najbardziej aktywnie spożytkować nadmiar energii – głównie grając w tenisa lub jeżdżąc na rowerze.