23.05.2017

Krajowi konsultanci Wolters Kluwer Polska SA w dziedzinie zamówień publicznych

Jest nam niezwykle miło poinformować, że Wolters Kluwer Polska SA, dostawca największego na rynku, ogólnopolskiego Systemu Informacji Prawnej LEX, rozpoczyna współpracę z Wielkopolską Grupą Prawniczą Kozłowski, Maźwa, Sendrowski i Wspólnicy sp.k.

Od kwietnia 2017 roku, prawnicy i specjaliści Kancelarii będą udzielać Klientom Wolters Kluwer Polska SA informacji z zakresu stosowania przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych. Usługi będą świadczone w ramach infolinii merytorycznej, a także drogą elektroniczną, za pośrednictwem programu LEX Zamówienia Publiczne Prestige.

Wielkopolska Grupa Prawnicza oraz Wolters Kluwer Polska SA są nastawieni na nawiązanie stałej, długofalowej współpracy. Mając na uwadze doświadczenie oraz wiedzę prawników i specjalistów Kancelarii, usługi dla szerokiego grona Klientów Wydawnictwa będą świadczone na najwyższym poziomie.

Szukasz porady prawnej?

Zapraszamy do kontaktu!
Kredyty frankowe - Waloryzacja - Prawo zamówień publicznych - Zamówienia międzynarodowe - Projekty unijne

  Sprawdź też artykuły...

  10.05.2024

  Dni Otwarte Funduszy Europejskich!

  Za nami „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”! Mieliśmy okazję porozmawiać z beneficjentami o nowym projekcie „Przedsiębiorcy kompetentni w GOZ”! GOZ to koncepcja gospodarcza, w której produkty, materiały oraz surowce powinny pozostawać...
  9.05.2024

  Zaproszenie na webinarium Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju

  W imieniu Wielkopolskiej Grupy Prawniczej serdecznie zapraszamy do zapisów i działu w udziału w webinarium organizowanym przez naszego wieloletniego partnera – Wielkopolski Fundusz Rozwoju. Już w najbliższy wtorek 14 maja...