21.10.2021

Po konferencji…

Za nami dwudniowe spotkanie z ekspertami w dziedzinie realizacji projektów unijnych.

Podczas konferencji ?Realizacja projektów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem perspektywy finansowej 2021-2027 ? wyzwania, nowe instrumenty, praktyczne aspekty realizacji?, która odbyła się w dniach 19-20 października br. w Collegium Iuridicum Novum Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu wysłuchaliśmy wielu ciekawych prelekcji skierowanych zarówno do przedsiębiorców, jak i jednostek publicznych. Był czas na ożywioną dyskusję zarówno w panelach, jak i w kuluarach.

Uczestnikom wydarzenia przedstawione zostały rozwiązania, narzędzia wdrażania, cele nowej perspektywy finansowej oraz nakreślone zostały praktyczne problemy i zagadnienia związane z realizacją projektów dofinansowanych z Unii Europejskiej z wielu perspektyw.

Ze swej strony bardzo dziękujemy za udział w wydarzeniu wszystkim PRELEGENTOM oraz UCZESTNIKOM (tym, którzy pojawili się w Poznaniu i tym, którzy połączyli się zdalnie).

Dziękujemy WSPÓŁORGANIZATOROWI konferencji ? Wydziałowi Prawa i Administracji UAM w Poznaniu, a także wszystkim PARTNEROM (PARP, WOKiSS, Asystent Postępowania) za okazaną pomoc i wsparcie merytoryczne.

Szukasz porady prawnej?

Zapraszamy do kontaktu!
Kredyty frankowe - Waloryzacja - Prawo zamówień publicznych - Zamówienia międzynarodowe - Projekty unijne

  Sprawdź też artykuły...

  10.05.2024

  Dni Otwarte Funduszy Europejskich!

  Za nami „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”! Mieliśmy okazję porozmawiać z beneficjentami o nowym projekcie „Przedsiębiorcy kompetentni w GOZ”! GOZ to koncepcja gospodarcza, w której produkty, materiały oraz surowce powinny pozostawać...
  9.05.2024

  Zaproszenie na webinarium Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju

  W imieniu Wielkopolskiej Grupy Prawniczej serdecznie zapraszamy do zapisów i działu w udziału w webinarium organizowanym przez naszego wieloletniego partnera – Wielkopolski Fundusz Rozwoju. Już w najbliższy wtorek 14 maja...