21.10.2021

Po konferencji…

Za nami dwudniowe spotkanie z ekspertami w dziedzinie realizacji projektów unijnych.
Podczas konferencji „Realizacja projektów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem perspektywy finansowej 2021-2027 – wyzwania, nowe instrumenty, praktyczne aspekty realizacji”, która odbyła się w dniach 19-20 października br. w Collegium Iuridicum Novum Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu wysłuchaliśmy wielu ciekawych prelekcji skierowanych zarówno do przedsiębiorców, jak i jednostek publicznych. Był czas na ożywioną dyskusję zarówno w panelach, jak i w kuluarach. Uczestnikom wydarzenia przedstawione zostały rozwiązania, narzędzia wdrażania, cele nowej perspektywy finansowej oraz nakreślone zostały praktyczne problemy i zagadnienia związane z realizacją projektów dofinansowanych z Unii Europejskiej z wielu perspektyw.
Ze swej strony bardzo dziękujemy za udział w wydarzeniu wszystkim PRELEGENTOM oraz UCZESTNIKOM (tym, którzy pojawili się w Poznaniu i tym, którzy połączyli się zdalnie).
Dziękujemy WSPÓŁORGANIZATOROWI konferencji – Wydziałowi Prawa i Administracji UAM w Poznaniu, a także wszystkim PARTNEROM (PARP, WOKiSS, Asystent Postępowania) za okazaną pomoc i wsparcie merytoryczne.

Autor artykułu:

Karolina Kulińska

Szukasz porady prawnej?

Zapraszamy do kontaktu!
Kredyty frankowe - Waloryzacja - Prawo zamówień publicznych - Zamówienia międzynarodowe - Projekty unijne