4.01.2023

Pomagamy najbardziej potrzebującym

Wielkopolska Grupa Prawnicza to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. Ludzie o wielkich sercach, wrażliwi na potrzeby innych.
 
Z inicjatywy Joanny Nowakowskiej pracującej w naszej kancelarii, zorganizowana została zbiórka świąteczna na rzecz Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi w Poznaniu.
 
Na apel Joanny odpowiedzieli nasi współpracownicy i dzięki ich hojności do fundacji trafiły 3 wielkie kartony z najbardziej potrzebnymi artykułami. Przekazanie paczek był bardzo wzruszające.
 
Przy okazji tego wydarzenia,  zachęcamy Państwa do wspierania Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi w Poznaniu.
 
Fundację można wspierać wpłacając darowizny, przekazując 1% podatku na rzecz fundacji czy też poprzez dostarczanie najbardziej potrzebnych rzecz dla podopiecznych fundacji.
 
Więcej informacji o formach wsparcia znajdą Państwo na stronie fundacji https://fundacjapomocydzieciom.com.pl lub na ich profilu Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi w Poznaniu

Szukasz porady prawnej?

Zapraszamy do kontaktu!
Kredyty frankowe - Waloryzacja - Prawo zamówień publicznych - Zamówienia międzynarodowe - Projekty unijne

  Sprawdź też artykuły...

  10.05.2024

  Dni Otwarte Funduszy Europejskich!

  Za nami „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”! Mieliśmy okazję porozmawiać z beneficjentami o nowym projekcie „Przedsiębiorcy kompetentni w GOZ”! GOZ to koncepcja gospodarcza, w której produkty, materiały oraz surowce powinny pozostawać...
  9.05.2024

  Zaproszenie na webinarium Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju

  W imieniu Wielkopolskiej Grupy Prawniczej serdecznie zapraszamy do zapisów i działu w udziału w webinarium organizowanym przez naszego wieloletniego partnera – Wielkopolski Fundusz Rozwoju. Już w najbliższy wtorek 14 maja...