30.04.2020

„Rynek zamówień w ramach ONZ – szansa dla polskich przedsiębiorców” – zaproszenie na szkolenie ONLINE

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie ONLINE:

Rynek zamówień publicznych w ramach ONZ – szansa dla polskich przedsiębiorców

Termin: 08.05.2020 r., godz.11:00

Tematyka:

Co roku organizacje międzynarodowe udzielają zamówień o wartości kilkudziesięciu miliardów dolarów. Niezwykle interesujący i bardzo atrakcyjny finansowo dla przedsiębiorców z całego świata, w tym polskich firm wydaje się rynek zamówień Narodów Zjednoczonych (w ramach którego centralne miejsce zajmuje Organizacja Narodów Zjednoczonych), którego wartość w 2018 roku wyniosła aż 18,8 miliarda dolarów. Szansę na uzyskanie zamówienia mogą mieć firmy oferujące na przykład: sprzęt i usługi IT, usługi konsultingowe i różnego rodzaju usługi doradcze, konferencyjne, graficzne, wydawnicze, drukarskie, remontowo-budowlane, dostawy leków, czy też firmy związane z funkcjonowaniem biur (m.in. dostawa mebli biurowych, artykułów administracyjnych).

Niestety, międzynarodowe rynki zamówień publicznych wydają się być zamknięte i niedostępne dla polskich przedsiębiorców.

  • Jaka jest zatem tego przyczyna i czy faktycznie ubieganie się o zamówienia na arenie międzynarodowej przerasta zdolności organizacyjne, adaptacyjne, czy finansowe rodzimych firm?
  • Czy rzeczywiście procedury udzielania zamówień przez organizacje międzynarodowe są aż tak skomplikowane i nieprzejrzyste?

Na te i inne pytania postaramy się Państwu udzielić odpowiedzi podczas tego webinarium.

Link do rejestracji: https://webinar.getresponse.com/hqsNg/rynek-zamowien-w-ramach-onz—szansa-dla-polskich-przedsiebiorcow

ZAPRASZAMY!!!

Autor artykułu:

WGP

Szukasz porady prawnej?

Zapraszamy do kontaktu!
Kredyty frankowe - Waloryzacja - Prawo zamówień publicznych - Zamówienia międzynarodowe - Projekty unijne