28.02.2020

„Spotkania subregionalne 2020”

28 lutego 2020 roku w Trzebawiu odbył się ostatni zjazd dedykowany władzom samorządowym subregionu poznańskiego, kończący cykl „Spotkań subregionalnych 2020” organizowany przez Wielkopolski Ośrodek Kształcenia i Studiów Samorządowych.

Wcześniejsze spotkania odbyły się na terenach dawnych województw: kaliskiego, konińskiego, leszczyńskiego, pilskiego i cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony tamtejszych władz samorządowych gmin i powiatów.

Na zaproszenie organizatora radcy prawni Wielkopolskiej Grupy Prawniczej – Ewa Walkowiak i Radosław Foryński mieli przyjemność wystąpienia przed uczestnikami wszystkich zjazdów i omówienia tematyki zamówień publicznych w jednostkach samorządu terytorialnego. Poruszane przez prelegentów kwestie zmian w procedurze udzielania zamówień oraz przedstawienie procesu realizacji umów okazały się tematem bardzo ciekawym dla słuchaczy.

Gratulujemy Stowarzyszeniu WOKiSS profesjonalnej organizacji „Spotkań subregionalnych 2020” i dziękujemy za zaproszenie Wielkopolskiej Grupy Prawniczej do udziału w tym wydarzeniu.

Krótka fotorelacja z wystąpień naszych radców prawnych poniżej:

 

Autor artykułu:

WGP

Szukasz porady prawnej?

Zapraszamy do kontaktu!
Kredyty frankowe - Waloryzacja - Prawo zamówień publicznych - Zamówienia międzynarodowe - Projekty unijne