1.12.2020

Szczęśliwy finał!

Miło nam poinformować, że z dniem 27 listopada 2020 z sukcesem zakończyliśmy trwającą od 27 czerwca 2019 r. umowę z Ministerstwem Funduszy i Polityki Regionalnej dotyczącą pogłębionej analizy wniosków o płatność w ramach działania PO IR 2.1. Umowa obejmowała weryfikację sporządzanych przez Beneficjentów wniosków o płatność oraz weryfikację przeprowadzonych postępowań ofertowych. Łącznie, we współpracy z Kompass Invest Sp. z o.o. oraz Inveni Sp. z o.o. Sp.k., zweryfikowano 280 wniosków o płatność, z czego aż 85%, czyli 239 wniosków dotyczyło również oceny postępowań ofertowych, dokonywanych przez dział zamówień publicznych Wielkopolskiej Grupy Prawniczej przy wsparciu pracowników działu prawnego oraz koordynatora projektu.

Za owocną współpracę dziękujemy naszym partnerom – firmie Kompass Invest Sp. z o.o. oraz Inveni Sp. z o.o. Sp.k.

Wszystkim osobom z Wielkopolskiej Grupy Prawniczej zaangażowanym w realizację umowy także składamy ogromne podziękowania i gratulacje!

Było to niezwykle wymagające zadanie, ale też i cenne doświadczenie, które z pewnością wykorzystamy przy realizacji kolejnych tego typu projektów.

Autor artykułu:

WGP

Szukasz porady prawnej?

Zapraszamy do kontaktu!
Kredyty frankowe - Waloryzacja - Prawo zamówień publicznych - Zamówienia międzynarodowe - Projekty unijne