3.05.2022

Szkolenie dotyczące rynku zamówień Organizacji Narodów Zjednoczonych.

W zeszłym tygodniu wspólnik w kancelarii Wielkopolska Grupa Prawnicza ? Paweł Sendrowski prowadził dla klientów, w ramach projektu ?Zagraniczne zamówienia publiczne w Twojej firmie? szkolenie dotyczące rynku zamówień Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Już niedługo, dzięki współpracy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, będzie mógł obejrzeć, jak wyglądają zamówienia w ramach ONZ ?od kuchni?.

23.05 i 24.05 w Nowym Jorku odbędzie się konferencja:

The European Procurement Forum, Inc (EUPF)

To okazja dla firm z UE do tego, żeby porozmawiać z urzędnikami odpowiedzialnymi za zamówienia w ONZ, do wymiany doświadczeń i poznania zwyczajów tego ciekawego rynku.

https://eupf.org/

Mam nadzieję, że dzięki tej konferencji będziemy mogli bardziej pomagać polskim firmom, które chciałby spróbować swoich sił w ONZ.

Szukasz porady prawnej?

Zapraszamy do kontaktu!
Kredyty frankowe - Waloryzacja - Prawo zamówień publicznych - Zamówienia międzynarodowe - Projekty unijne

  Sprawdź też artykuły...

  10.05.2024

  Dni Otwarte Funduszy Europejskich!

  Za nami „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”! Mieliśmy okazję porozmawiać z beneficjentami o nowym projekcie „Przedsiębiorcy kompetentni w GOZ”! GOZ to koncepcja gospodarcza, w której produkty, materiały oraz surowce powinny pozostawać...
  9.05.2024

  Zaproszenie na webinarium Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju

  W imieniu Wielkopolskiej Grupy Prawniczej serdecznie zapraszamy do zapisów i działu w udziału w webinarium organizowanym przez naszego wieloletniego partnera – Wielkopolski Fundusz Rozwoju. Już w najbliższy wtorek 14 maja...