7.07.2020

Tarcza Antykryzysowa 4.0 – omówienie najważniejszych zmian w prawie

Szanowni Państwo,

W związku z wejściem w życie ustawy o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2  przedstawiamy zaktualizowany przewodnik zawierający omówienie kluczowych zmian w prawie.

Ustawa stanowi kolejny pakiet pomocowy, tzw. Tarczę Antykryzysową 4.0 i co do zasady weszła w życie w dniu 24 czerwca 2020 r. (poza niektórymi jej przepisami).

Pandemia koronawirusa wpływa na sytuację wykonawców realizujących umowy zawarte w trybie zamówień publicznych i prawidłową realizację umowy, na sytuację zarówno pracodawców jak i pracowników, a także na sytuację jednostek samorządu terytorialnego i o zmianach w prawie, które dotyczą tych trzech obszarów informujemy w poniższym załączniku.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższym dokumentem.

Szukasz porady prawnej?

Zapraszamy do kontaktu!
Kredyty frankowe - Waloryzacja - Prawo zamówień publicznych - Zamówienia międzynarodowe - Projekty unijne

  Sprawdź też artykuły...

  11.06.2024

  Zysk w procedurze wyjaśniania rażąco niskiej ceny

  Celem wyjaśnień dotyczących ceny wskazanej w ofercie składanych w odpowiedzi na wezwanie, o którym mowa w art. 224 ust. 1 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień...
  4.06.2024

  Pomoc frankowiczom

  – formy wsparcia oferowane przez Kancelarię Wielkopolska Grupa Prawnicza Możesz unieważnić kredyt frankowy, jeżeli go nadal spłacasz. Jeśli już go spłaciłeś, przysługuje Ci zwrot rat. Pomoc frankowiczom – unieważnienie umowy...