13.11.2020

Targi GITEX Global 2020

W imieniu naszego partnera – Klastra Logistyczno-Transportowego „Północ-Południe” zapraszamy do wzięcia udziału w targach technologicznych Gitex Global 2020 w Dubaju (06.12 – 10.12.2020 roku) krajowe przedsiębiorstwa w roli wystawców w ramach polskiego pawilonu Klastra.

GITEX Global to największe targi technologiczne na Bliskim Wschodzie, od wielu lat obowiązkowy punkt dla firm, które chcą zaistnieć na globalnych rynkach.

Wydarzenie skierowane jest m.in. do podmiotów posiadających rozwiązania z sektorów: Electromobility & Future Mobility, SmartCity & IoT, SmartGrid, Shipping and Logistics Management,  Intelligent Transportation Systems,Green Building, Cyber Security.

Projekt jest realizowany z funduszy europejskich, do wysokości dostępnej pomocy de minimis. Obejmuje wsparciem również DUŻE przedsiębiorstwa.

Można uzyskać do 70% dofinansowania na wyjazd i inne usługi wsparcia eksportu.

Więcej informacji na stronie: www.GITEX.com oraz w poniższej ulotce.

Szukasz porady prawnej?

Zapraszamy do kontaktu!
Kredyty frankowe - Waloryzacja - Prawo zamówień publicznych - Zamówienia międzynarodowe - Projekty unijne

  Sprawdź też artykuły...

  10.05.2024

  Dni Otwarte Funduszy Europejskich!

  Za nami „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”! Mieliśmy okazję porozmawiać z beneficjentami o nowym projekcie „Przedsiębiorcy kompetentni w GOZ”! GOZ to koncepcja gospodarcza, w której produkty, materiały oraz surowce powinny pozostawać...
  9.05.2024

  Zaproszenie na webinarium Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju

  W imieniu Wielkopolskiej Grupy Prawniczej serdecznie zapraszamy do zapisów i działu w udziału w webinarium organizowanym przez naszego wieloletniego partnera – Wielkopolski Fundusz Rozwoju. Już w najbliższy wtorek 14 maja...