19.01.2023

WGPR na spotkaniu networkingowym

 
W dniu 18 stycznia 2023 r. mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu organizowanym przez BusinessWell ? Centrum Usług dla Biznesu otwierającym cykl spotkań dla przedsiębiorców z naszego regionu.
 
Spotkanie było prowadzone w niezwykle ciekawej formule networkingowej i tworzyło unikatową okazję do nawiązania kontaktów między poznańskimi, a także szerzej wielkopolskimi przedsiębiorcami. Dziesiątki przedsiębiorców, zarówno początkujących jak i doświadczonych, reprezentujących różne branże zostało zgromadzonych w jednym miejscu i otrzymało platformę do przedstawienia się potencjalnym kontrahentom, a także do wymiany swoich doświadczeń i oczekiwań.
 
Z ramienia Wielkopolska Grupa Prawnicza w wydarzeniu udział wzięli
 • Karolina Kulińska,
 • Konrad Jaśkowiak
 • i Jędrzej Lutomski.
 
Mecenas Kulińska przybliżyła uczestnikom profil działalności naszej kancelarii oraz opowiedziała o niezwykle istotnym dla przedsiębiorców aspekcie postępowań w sprawie dofinansowań z funduszy UE. Konrad Jaśkowiak z kolei przedstawił formy wsparcia z jakich mogą korzystać przedsiębiorcy, którzy będą zainteresowani naszymi usługami.
 
W Wielkopolskiej Grupie Prawniczej idee takie jak organizowane przez Buissness Well są nam niezwykle bliskie, jako że od samego początku naszej działalności staramy się wspierać najlepiej jak możemy wielkopolski i poznański biznes, zarówno przez specjalistyczną obsługę prawną, ale także za pomocą przeróżnych inicjatyw mających na celu aktywizację przedsiębiorców, które organizujemy wspólnie z agencjami i podmiotami zarówno prywatnymi jak i państwowymi czy też samorządowymi.
 
Dlatego też spoglądamy z uznaniem na działania Pani Prezes Dominiki Flaczyk i jej dzieło w postaci Bussness Well Centrum oraz wiele innych projektów, których sukces obserwujemy od lat.
 
Gratulujemy zatem kolejnego z nich i z nieukrywanym zainteresowaniem czekamy na następne spotkanie networkingowe.
Mamy nadzieję, że będziemy mogli również zaprezentować na nim jaką rolę odgrywa pomoc prawna dla polskich przedsiębiorców na nowych rynkach, które stoją przed nimi otworem.

Szukasz porady prawnej?

Zapraszamy do kontaktu!
Kredyty frankowe - Waloryzacja - Prawo zamówień publicznych - Zamówienia międzynarodowe - Projekty unijne

  Sprawdź też artykuły...

  11.06.2024

  Zysk w procedurze wyjaśniania rażąco niskiej ceny

  Celem wyjaśnień dotyczących ceny wskazanej w ofercie składanych w odpowiedzi na wezwanie, o którym mowa w art. 224 ust. 1 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień...
  4.06.2024

  Pomoc frankowiczom

  – formy wsparcia oferowane przez Kancelarię Wielkopolska Grupa Prawnicza Możesz unieważnić kredyt frankowy, jeżeli go nadal spłacasz. Jeśli już go spłaciłeś, przysługuje Ci zwrot rat. Pomoc frankowiczom – unieważnienie umowy...