20.04.2020

Wielkopolska Grupa Prawnicza partnerem konferencji Spark of Change 2020

29 kwietnia 2020 roku odbędzie się konferencja biznesowa Spark of Change 2020 organizowana przez KDK Events oraz Skills Masters. Wydarzenie ma na celu wspieranie przedsiębiorców oraz zapewnienie im sprawdzonych narzędzi do walki z kryzysem. Podczas konferencji eksperci spróbują przeprowadzić słuchaczy przez świat pełen zmian i nowych wyzwań w ekonomii, prawie, zarządzaniu, marketingu, mediach i życiu codziennym, spowodowanych aktualną sytuacją pandemiczną.

Miło nam poinformować, że Wielkopolska Grupa Prawnicza jest jednym z partnerów konferencji, a na zagadnienia z zakresu prawa dotyczące m.in. tarczy antykryzysowej odpowiadać będzie Radosław Foryński – radca prawny, kierownik działu prawnego w Wielkopolskiej Grupie Prawniczej.

Konferencja odbędzie się w formacie online, udział w niej jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.sparkofchange.pl

Pod tym samym adresem w zakładce prelegenci można zadać pytanie wybranemu ekspertowi, na które odpowiedź udzieli podczas swojej prelekcji.

Zapraszamy!

Autor artykułu:

WGP

Szukasz porady prawnej?

Zapraszamy do kontaktu!
Kredyty frankowe - Waloryzacja - Prawo zamówień publicznych - Zamówienia międzynarodowe - Projekty unijne