6.09.2021

X edycja Poland Business Run już za nami

Fundacja Poland Business Run od 10 już lat organizuje bieg charytatywny, który ma na celu niesienie pomocy osobom z niepełnosprawnością ruchową. Jak co roku udział w biegu wzięła drużyna Wielkopolskiej Grupy prawniczej w osobach: Katarzyna Sobocka, Agnieszka Łuczyńska, Karolina Tempińska, Paweł Sendrowski i Szymon Chudy. W ubiegłą niedzielę, 5 września br., każdy z biegaczy miał do pokonania trasę 4 km.

W biegu łącznie wzięło udział 5700 drużyn, co przekłada się na 28.500 biegaczy!!! Nasza drużyna osiągnęła łączny wynik 01:42:31 (poprawa w stosunku do ubiegłego roku o ponad 13 min.!) i uplasowała się w pierwszej 500 (wyniki jeszcze nieoficjalne), co wśród tak ogromnej konkurencji jest olbrzymim osiągnięciem!

Wyniki jak w każdych zawodach są ważne, ale tak naprawdę odgrywają w tym przypadku rolę drugorzędną. Dzięki naszej drużynie i wszystkim biegaczom osoby z niepełnosprawnością otrzymają tak potrzebne im wsparcie. I to jest najważniejsze!

Brawa zatem dla wszystkich biegaczy, którzy wzięli udział w tegorocznym Poland Business Run!

 

Autor artykułu:

WGP

Szukasz porady prawnej?

Zapraszamy do kontaktu!
Kredyty frankowe - Waloryzacja - Prawo zamówień publicznych - Zamówienia międzynarodowe - Projekty unijne