15.12.2020

Zagraniczne zamówienia publiczne.. bez tajemnic

15 grudnia br. w ramach projektu „Zagraniczne zamówienia publiczne w Twojej firmie” odbyło się ostatnie w tym roku „Szkolenie informacyjne z zakresu możliwości udziału polskich przedsiębiorców z sektora MMŚP w rynkach zamówień publicznych Organizacji Narodów Zjednoczonych”.

Szkolenie prowadził Paweł Sendrowski – radca prawny, wspólnik zarządzający w Wielkopolskiej Grupie Prawniczej, posiadający wieloletnie doświadczenie w obszarze zamówień publicznych.

Wcześniej, w ramach ww. projektu, uczestnicy mieli okazję zapoznać się z regulacjami obowiązującymi na rynkach zamówień publicznych Norwegii, Szwecji, Belgii, Francji, Niemiec, Austrii czy Wielkiej Brytanii.

Przygotowaliśmy także szczegółowe raporty dotyczące belgijskiego i niemieckiego rynku zamówień.

Udział w zagranicznych zamówieniach publicznych to niesamowita okazja dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw na ekspansję swojej działalności. Wierzymy, że dzięki poznanym podczas szkoleń przepisom dotyczącym zamówień publicznych, a także doradztwu prawnemu, które zapewniamy naszym klientom, udział w zagranicznych przetargach będzie dla przedsiębiorców o wiele łatwiejszy.

Autor artykułu:

WGP

Szukasz porady prawnej?

Zapraszamy do kontaktu!
Kredyty frankowe - Waloryzacja - Prawo zamówień publicznych - Zamówienia międzynarodowe - Projekty unijne