8.11.22 Zapraszamy na konferencję: Możliwości ekspansji na rynki zagraniczne, w tym w ramach wsparcia organizacji międzynarodowych dla Ukrainy

Serdecznie zapraszamy na konferencję  „Możliwości ekspansji na rynki zagraniczne, w tym w ramach wsparcia organizacji międzynarodowych dla Ukrainy” 8 listopada 2022 roku, w godz. 8:45 – 16:15 w budynku UAM, Collegium luridicum Novum, przy Al. Niepodległości 53 w Poznaniu.

Konferencję mamy zaszczyt organizować wspólnie z PARP, Ministerstwem Rozwoju i Technologii oraz Wydziału Prawa i Administracji UAM:

 

 

Cel konferencji:

  • wsparcie polskich przedsiębiorców na rzecz odbudowy Ukrainy;
  • zwiększenie zainteresowania polskich firm zamówieniami na rynkach zagranicznych;
  • pozyskanie wiedzy na temat rynków ONZ, NATO, Bank Światowy;
  • popularyzacja wiedzy o tym, jak firmy mogą sobie radzić w kryzysie gospodarczym.

 

Dla kogo jest wydarzenie?

Konferencja skierowana jest do wszystkich osób zainteresowanych zagranicznymi zamówieniami, a przede wszystkim do firm, które na zagranicznych rynkach szukają swojej szansy na rozwój i ekspansję. Konferencja jest również dla wszystkich, którym tak jak organizatorom, zależy na wsparciu Ukrainy. Międy innymi dlatego w trakcie konferencji będziemy mówić o tym, w jaki sposób organizacje międzynarodowe angażują się w pomoc temu krajowi, a także zbierać dobrowolne środki na pomoc dla Ukrainy za pośrednictwem Fundacji ?Kaganek?.

 

Program, prelegenci i zapisy:

https://zzp.wgpr.pl/konferencja/

 

Stacjonarna konferencja dla firm. 14 XI 2023r, Poznań.

"Możliwość pozyskiwania zamówień w ramach organizacji międzynarodowych oraz w związku z bieżącą pomocą Ukrainie"

14 listopada w Poznaniu, udział dla firm bezpłatny!

SPRAWDŹ