17.04.2020

Zdalne szkolenia w ramach prowadzonych projektów

Szanowni Państwo!

Informujemy, że w związku z panującą epidemią wszystkie zaplanowane szkolenia w ramach projektów „Zamówienia publiczne w Twojej firmie”, „Otwórz się na zamówienia publiczne” i „Zagraniczne zamówienia publiczne w Twojej firmie” odbywają się w formie zdalnej. W tym tygodniu (15-16 kwietnia) odbył się webinar – szkolenie ogólne z zakresu ubiegania się o zamówienia publiczne w Polsce. Poniżej przedstawiamy harmonogram szkoleń do końca maja 2020:

KWIECIEŃ 2020

27-28 kwietnia szkolenie praktyczne z zamówień publicznych w ramach projektu: „Zamówienia publiczne w Twojej firmie” (MMŚP z woj. lubuskiego, dolnośląskiego i zachodniopomorskiego)

28 kwietnia szkolenie Belgia Francja w ramach projektu: „Zagraniczne zamówienia publiczne w Twojej firmie” (MMŚP z terenu całej Polski)

MAJ 2020

12-13 maja szkolenie ogólne z zamówień publicznych w ramach projektu: „Zamówienia publiczne w Twojej firmie” (MMŚP z woj. lubuskiego, dolnośląskiego i zachodniopomorskiego)

21-22 maja szkolenie praktyczne z zamówień publicznych w ramach projektu: „Zamówienia publiczne w Twojej firmie” (MMŚP z woj. lubuskiego, dolnośląskiego i zachodniopomorskiego)

26-27 maja szkolenie z zakresu ubiegania się o zamówienia publiczne w Polsce, uwzględniające specyfikę zamówień z zakresu usług, dostaw i robót budowlanych, w tym tematyka partnerstwa publiczno-prywatnego w ramach projektu „Otwórz się na zamówienia publiczne” (MMŚP z woj. lubuskiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego)

Wszystkich zainteresowanych Przedsiębiorców zapraszamy!

Szukasz porady prawnej?

Zapraszamy do kontaktu!
Kredyty frankowe - Waloryzacja - Prawo zamówień publicznych - Zamówienia międzynarodowe - Projekty unijne

  Sprawdź też artykuły...

  10.05.2024

  Dni Otwarte Funduszy Europejskich!

  Za nami „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”! Mieliśmy okazję porozmawiać z beneficjentami o nowym projekcie „Przedsiębiorcy kompetentni w GOZ”! GOZ to koncepcja gospodarcza, w której produkty, materiały oraz surowce powinny pozostawać...
  9.05.2024

  Zaproszenie na webinarium Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju

  W imieniu Wielkopolskiej Grupy Prawniczej serdecznie zapraszamy do zapisów i działu w udziału w webinarium organizowanym przez naszego wieloletniego partnera – Wielkopolski Fundusz Rozwoju. Już w najbliższy wtorek 14 maja...