26.06.2018

Zmiany w E-Publicznym Doradcy – kolejny etap zakończony!

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność poinformować, że zakończyliśmy pracę nad kolejnym etapem zmian w programie E-Publiczny Doradca. Aby umożliwić wykonawcom składanie JEDZ w wersji elektronicznej, wprowadziliśmy przy okazji szereg innych zmian do modułu SIWZ i prowadzenia postępowania. Było to dla nas wyzwanie, które jednak pozwoliło na osiągniecie głównego celu (czyli elektronizacji zamówień), a przy okazji dało nam szansę na udoskonalenie programu E-Publiczny Doradca.

Jednocześnie praca nad elektronizacją E-Publicznego Doradcy pokazała nam nowe możliwości rozwoju, dlatego też w niedalekiej przyszłości wprowadzimy kolejne udoskonalenia, tak by Państwo – nasi Użytkownicy, mogli jeszcze wygodniej korzystać z naszej platformy.

Poniżej przedstawiamy listę wprowadzonych do programu zmian:

  • wprowadziliśmy moduł wykonawcy (umożliwiający zarejestrowanie się wykonawcy, wyszukiwanie interesujących go postępowań oraz składanie JEDZ za pomocą platformy E-publiczny Doradca),
  • dodaliśmy możliwość pobrania przez wykonawcę SIWZ  i JEDZ,
  • wprowadziliśmy instrukcję składania JEDZ w postaci elektronicznej za pomocą platformy E-Publiczny Doradca lub poczty elektronicznej, jak również umożliwiliśmy naszym użytkownikom korzystanie z innych rozwiązań,
  • przebudowaliśmy mechanizm zmiany SIWZ,
  • wprowadziliśmy możliwość publikacji postępowań na naszej platformie,
  • przebudowaliśmy mechanizm zmiany ogłoszenia,
  • dodaliśmy przygotowanie automatycznej instrukcji wypełniania JEDZ,
  • poprawiliśmy wyświetlanie się listy załączników w SIWZ,
  • wprowadziliśmy liczne, drobne usprawnienia do naszej platformy, które mają na celu poprawę komfortu naszych Klientów.

Miło nam również Państwa poinformować, że kilka miesięcy przed terminem 18 października 2018 roku nasi Klienci będą mogli składać oferty w postaci elektronicznej. W tej chwili zaczynamy etap testów wprowadzonego już mechanizmu.

Co jeszcze? W ciągu najbliższych 2 tygodni wprowadzimy zmiany do SIWZ, związane z obowiązywaniem rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. ?RODO?).

Jak Państwo widzicie, cały czas pracujemy nad tym, aby E-Publiczny Doradca był programem kompletnym, dostosowanym do potrzeb Użytkowników i w jak największym stopniu funkcjonalnym.

Poniżej znajdziecie Państwo infografikę, pokazującą jak korzystać z modułu wykonawcy w E-Publicznym Doradcy:

Autor artykułu:

WGP

Szukasz porady prawnej?

Zapraszamy do kontaktu!
Kredyty frankowe - Waloryzacja - Prawo zamówień publicznych - Zamówienia międzynarodowe - Projekty unijne