1.06.2017

Działalność projektowa

Wielkopolska Grupa Prawnicza działa także w obszarze projektów współfinansowanych ze środków unijnych. Głównym obszarem zainteresowań kancelarii są projekty szkoleniowo – doradcze z obszaru zamówień publicznych, w którym nasi prawnicy posiadają ponad 10 – letnie doświadczenie. Równie istotny jest obszar rozwijania przedsiębiorczości – w tym zakresie działania projektowe koncentrują się na projektach, w ramach których udzielane są bezzwrotne dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Kancelaria realizuje projekty na terenie całej Polski.

Aktualnie realizujemy projekty:

„Otwórz się na zamówienia publiczne”

Obszar realizacji: woj. wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie, zachodniopomorskie.

Rodzaj wsparcia: szkolenia i doradztwo z zakresu prawa zamówień publicznych, partnerstwa publiczno-prywatnego, e-zamówień oraz realizacji umów o udzielenie wsparcia dla 393 przedsiębiorców.

Uczestnicy: przedsiębiorcy i pracownicy sektora MMŚP.

Zobacz więcej – pzp.wgpr.pl

„Zagraniczne zamówienia publiczne w Twojej firmie!”

Obszar realizacji: cała Polska

Rodzaj wsparcia: szkolenia i doradztwo indywidualne z zakresu zagranicznych zamówień publicznych lub zamówień publicznych organizacji międzynarodowych dla przedsiębiorstw.

Uczestnicy: przedsiębiorcy i pracownicy sektora MMŚP.

Zobacz więcej – zzp.wgpr.pl

„Akademia zamówień publicznych”

Obszar realizacji: woj. śląskie, łódzkie i opolskie.

Rodzaj wsparcia: szkolenia i doradztwo z zakresu ubiegania się o zamówienia publiczne uwzględniające specyfikę zamówień z zakresu usług, dostaw i robót budowlanych, w tym tematykę partnerstwa publiczno-prywatnego, e-zamówień oraz prawnych aspektów prowadzenia działalności w związku z funkcjonowaniem na rynku zamówień publicznych.

Uczestnicy: przedsiębiorcy i pracownicy sektora MMŚP.

Zobacz więcej – akademiazp.pl

Szukasz porady prawnej?

Zapraszamy do kontaktu!
Kredyty frankowe - Waloryzacja - Prawo zamówień publicznych - Zamówienia międzynarodowe - Projekty unijne

  Sprawdź też artykuły...

  10.05.2024

  Dni Otwarte Funduszy Europejskich!

  Za nami „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”! Mieliśmy okazję porozmawiać z beneficjentami o nowym projekcie „Przedsiębiorcy kompetentni w GOZ”! GOZ to koncepcja gospodarcza, w której produkty, materiały oraz surowce powinny pozostawać...
  9.05.2024

  Zaproszenie na webinarium Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju

  W imieniu Wielkopolskiej Grupy Prawniczej serdecznie zapraszamy do zapisów i działu w udziału w webinarium organizowanym przez naszego wieloletniego partnera – Wielkopolski Fundusz Rozwoju. Już w najbliższy wtorek 14 maja...