6.02.2024

Zachęcamy do współpracy przy ciekawych wydarzeniach!

Na stronie Ministerstwa Rozwoju i Technologii (https://www.gov.pl/web/rozwoj-technologia/zaproszenie-dla-organizacji-otoczenia-biznesu) pojawiło się zaproszenie do współpracy przy organizacji szkoleń.

To szczególne wydarzenie skierowane jest do różnorodnych organizacji, takich jak te zrzeszające przedsiębiorców, instytucje otoczenia biznesu (np. agencje rozwoju regionalnego, specjalne strefy ekonomiczne, fundusze pożyczkowe, poręczeniowe, stowarzyszenia świadczące usługi doradcze itp.) oraz przedstawicieli administracji lokalnej.

Warto sprawdzić szczegóły na oficjalnej stronie Ministerstwa!

Jeśli znacie Państwo instytucje, które mogłyby być zainteresowane współpracą z DHM w zakresie organizacji szkoleń, serdecznie zachęcamy do poinformowania ich o tej unikalnej okazji.

Wypełnienie ankiety to pierwszy krok w kierunku owocnej współpracy!

Szukasz porady prawnej?

Zapraszamy do kontaktu!
Kredyty frankowe - Waloryzacja - Prawo zamówień publicznych - Zamówienia międzynarodowe - Projekty unijne

  Sprawdź też artykuły...

  11.06.2024

  Zysk w procedurze wyjaśniania rażąco niskiej ceny

  Celem wyjaśnień dotyczących ceny wskazanej w ofercie składanych w odpowiedzi na wezwanie, o którym mowa w art. 224 ust. 1 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień...
  4.06.2024

  Pomoc frankowiczom

  – formy wsparcia oferowane przez Kancelarię Wielkopolska Grupa Prawnicza Możesz unieważnić kredyt frankowy, jeżeli go nadal spłacasz. Jeśli już go spłaciłeś, przysługuje Ci zwrot rat. Pomoc frankowiczom – unieważnienie umowy...