Obsługa prawna przedsiębiorców

Jedną z gałęzi działalności Wielkopolskiej Grupy Prawniczej jest bieżąca obsługa prawna przedsiębiorców (w tym podmiotów korzystających ze środków strukturalnych Unii Europejskiej).
Kancelaria w swojej działalności koncentruje się na kilku wybranych dziedzinach prawa. Dzięki temu Państwa sprawami zajmują się wyłącznie wyspecjalizowani prawnicy, o dużym doświadczeniu i przygotowaniu merytorycznym. Usługi prawne świadczymy zawsze z uwzględnieniem specyfiki działalności Klienta, tak aby wszelkie rozwiązania prawne najlepiej dostosować do możliwości, potrzeb i oczekiwań Klienta. Obsługując przedsiębiorców, w szczególności nasi prawnicy starają się wypracować dla nich korzystne pod względem biznesowym rozwiązania.

Proponowany zakres usług:

  • bieżące doradztwo prawne obejmujące m.in. prawo cywilne, handlowe, gospodarcze, pracy,  budowlane, ochrony środowiska, w tym reprezentację w postępowaniach sądowych, sądowo -administracyjnych i administracyjnych;
  • odzyskiwanie należności, również od podmiotów mających siedziby za granicą;
  • sporządzanie, opiniowanie i negocjowanie umów handlowych, ze szczególnym uwzględnieniem umów obejmujących budowlany proces inwestycyjny.