Filip Galuba

Asystent prawny ds. windykacji.

Student V roku prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobywał w wielu kancelariach w Poznaniu, zaczynając od adwokackich, przez restrukturyzacyjne na radcowskich kończąc.

W kancelarii zajmuje się sprawami windykacyjnymi, sprawami z zakresu prawa cywilnego oraz postępowania cywilnego pełniąc funkcję asystenta prawnego.

Prywatnie interesuje się historią starożytności, mitologią, kryminologią oraz nowinkami technologicznymi. Kocha zwierzęta, zwłaszcza swojego owczarka niemieckiego oraz kota brytyjczyka. Chętnie sięga po książki z gatunku dark fantasty, fantastyki postapokaliptycznej oraz grozy. Systematycznie ćwiczy na siłowni oraz trenuje mieszane sztuki walki. Regularnie chodzi również do kina, będąc fanem Marvel Cinematic Universe oraz horrorów. Posiada patent sternika motorowodnego, lubi sporty ekstremalne takie jak skoki ze spadochronem oraz podróże w dzikie, odludne tereny. Nie pogardzi też żadną grą, od karcianych, przez komputerowe po planszówki.