Joanna Nowakowska

Asystentka do spraw administracyjnych.

Absolwentka WSPiA im. Mieszka I w Poznaniu na kierunku pedagogika ze specjalnością: pedagogika opiekuńczo-wychowawcza i hospicyjna, oraz pedagogika społeczna.

W kancelarii odpowiada m.in. za obsługę klientów kancelarii (mailowa, telefoniczna, bezpośrednia), ewidencjonowanie dokumentów, dbanie o dobry wizerunek kancelarii, wykonywanie zadań zleconych przez przełożonych.

Prywatnie interesuje się fotografią. Miłośniczka języka hiszpańskiego. Ceni sobie czas wolny, który najchętniej spędza z córką, przyjaciółmi i rodziną. Uwielbia podróże, te bliskie i te dalekie. Miejscem, do którego lubi powracać jest Barcelona.

Sprawdź też artykuły...

10.05.2024

Dni Otwarte Funduszy Europejskich!

Za nami „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”! Mieliśmy okazję porozmawiać z beneficjentami o nowym projekcie „Przedsiębiorcy kompetentni w GOZ”! GOZ to koncepcja gospodarcza, w której produkty, materiały oraz surowce powinny pozostawać...
9.05.2024

Zaproszenie na webinarium Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju

W imieniu Wielkopolskiej Grupy Prawniczej serdecznie zapraszamy do zapisów i działu w udziału w webinarium organizowanym przez naszego wieloletniego partnera – Wielkopolski Fundusz Rozwoju. Już w najbliższy wtorek 14 maja...