Karolina Tempińska

Starszy aplikant radcowski.

Absolwentka prawa europejskiego na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz prawa na SWPS Uniwersytecie Humanistyczno-społecznym, Wydział Zamiejscowy w Poznaniu. Interesuje się tematyką europejską, w szczególności środkami unijnymi w zamówieniach publicznych oraz kwalifikowalnością wydatków w ramach projektów współfinansowanych z UE.

Miłośniczka podróży, szczególnie na południe Francji. Lubi gotować i odwzorowywać w swojej domowej kuchni dania poznane podczas podróży. Jej największym marzeniem jest połączenie zamiłowania do mody z wykonywaniem zawodu prawnika.

Jest osobą ambitną i zorganizowaną, ale także niecierpliwą. W pracy skupia się na dogłębnym zrozumieniu problemu i znalezieniu optymalnego rozwiązania. Chciałaby więcej czasu poświęcać na lekturę książek, szczególnie tych dotyczących własnego rozwoju oraz kryminałów.

W kancelarii pełni funkcję starszego aplikanta radcowskiego. Zajmuje się w szczególności sprawami z zakresu prawa europejskiego, cywilnego, gospodarczego oraz administracyjnego, a także zamówieniami publicznymi. Swobodnie pracuje w języku angielskim. Jest współautorką komentarzy praktycznych do ustawy Prawo zamówień publicznych.