Łukasz Funka

Starszy specjalista ds. zamówień publicznych.

Ukończył prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i licencjat z historii w ramach Międzykierunkowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Na wydziale prawa obronił pracę magisterską z poświęconą udziałowi organizacji pozarządowych w postępowaniu administracyjnym i sądowo-administracyjnym.

Zdobył różnorodne doświadczenie zawodowe, pracując między innymi jako Pełnomocnik ds. zamówień publicznych w Urzędzie Gminy w Nowym Tomyślu, jako pracownik Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz w rozmaitych organizacjach pozarządowych (w tym przez wiele lat jako członek Zarządu Stowarzyszenia „Wypożyczalnia skrzydeł”, w zamówieniach internetowych, a nawet w agencji reklamowej. W Wielkopolskiej Grupie Prawniczej zajmuje się zamówieniami publicznymi.

Prywatnie bibliofil, wielbiciel wycieczek górskich, pasjonat historii Powstania Wielkopolskiego (i ogólnie historii), organizacji pozarządowych. Miewa tendencje do skakania z tematu aktualnej sytuacji politycznej USA do zagadnień błędu metodologicznego i rzeczywistego w badaniach socjologicznych.

Sprawdź też artykuły...

10.05.2024

Dni Otwarte Funduszy Europejskich!

Za nami „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”! Mieliśmy okazję porozmawiać z beneficjentami o nowym projekcie „Przedsiębiorcy kompetentni w GOZ”! GOZ to koncepcja gospodarcza, w której produkty, materiały oraz surowce powinny pozostawać...
9.05.2024

Zaproszenie na webinarium Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju

W imieniu Wielkopolskiej Grupy Prawniczej serdecznie zapraszamy do zapisów i działu w udziału w webinarium organizowanym przez naszego wieloletniego partnera – Wielkopolski Fundusz Rozwoju. Już w najbliższy wtorek 14 maja...