Marlena Bartoszcze

Koordynator projektu.

Ukończyła studia magisterskie ze specjalizacją projekty międzynarodowe na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

W kancelarii jest odpowiedzialna za koordynację działań w ramach współpracy z Ministerstwem Funduszy i Polityki Regionalnej. Zajmuje się pogłębioną analizą wniosków o płatność z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój oraz Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. W pełnieniu służbowych obowiązków znaczącą rolę pełni kilkuletnie doświadczenie w realizacji i kontroli projektów współfinansowanych ze środków unijnych oraz kwalifikacje księgowego.

W wolnym czasie chętnie sięga po kryminały Harlana Cobena czy Jo Nesbo. Fanka dobrych seriali. Pochodzi z Lublina, więc lubi poznawać nowe miejsca oraz zabytki Poznania i okolic.

Sprawdź też artykuły...

10.05.2024

Dni Otwarte Funduszy Europejskich!

Za nami „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”! Mieliśmy okazję porozmawiać z beneficjentami o nowym projekcie „Przedsiębiorcy kompetentni w GOZ”! GOZ to koncepcja gospodarcza, w której produkty, materiały oraz surowce powinny pozostawać...
9.05.2024

Zaproszenie na webinarium Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju

W imieniu Wielkopolskiej Grupy Prawniczej serdecznie zapraszamy do zapisów i działu w udziału w webinarium organizowanym przez naszego wieloletniego partnera – Wielkopolski Fundusz Rozwoju. Już w najbliższy wtorek 14 maja...