Wielkopolska Grupa Prawnicza- asystent prawny

Mikołaj Grześkowiak

Radca prawny, specjalista ds. windykacji.

Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aplikację radcowską odbył przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobywał w kancelariach adwokackich oraz radcowskich w Poznaniu.

W kancelarii zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego, postępowania cywilnego, postępowania restrukturyzacyjnego i upadłościowego, procesu Due Dilligence nieruchomości, a także kompleksową obsługą spraw windykacyjnych.

Prywatnie interesuje się historią, szczególnie tą dotyczącą I połowy XX wieku. Jeden ze współzałożycieli grupy rekonstrukcji historycznej, zajmującej się odtwarzaniem historii z lat 1943-1948. Organizator i uczestnik wielu wydarzeń o tematyce historycznej. Ponadto, prowadzi największą w Polsce stronę w mediach społecznościowych zajmującą się tematyką II Rzeczpospolitej.

Sprawdź też artykuły...

10.05.2024

Dni Otwarte Funduszy Europejskich!

Za nami „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”! Mieliśmy okazję porozmawiać z beneficjentami o nowym projekcie „Przedsiębiorcy kompetentni w GOZ”! GOZ to koncepcja gospodarcza, w której produkty, materiały oraz surowce powinny pozostawać...
9.05.2024

Zaproszenie na webinarium Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju

W imieniu Wielkopolskiej Grupy Prawniczej serdecznie zapraszamy do zapisów i działu w udziału w webinarium organizowanym przez naszego wieloletniego partnera – Wielkopolski Fundusz Rozwoju. Już w najbliższy wtorek 14 maja...