Monika Kamola

Kierownik działu projektowego.

Pochodząca ze Szczecina absolwentka europeistyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza oraz finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Od roku 2012 zajmuje się realizacją projektów finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Kierownik działu projektów Unii Europejskiej, realizuje kluczowe projekty kancelarii, w tym projekt pn. „Zamówienia publiczne dla przedsiębiorców – konkretnie, przystępnie i fachowo!” zakładający szkolenie i doradztwo z zakresu prawa zamówień publicznych dla przedsiębiorców.  W pracy zawodowej zawsze nastawiona na cel, do osiągnięcia którego nie boi się podejmować ambitnych i niekonwencjonalnych działań.

Ceni sobie w szczególności czas wolny, który najchętniej spędza z rodziną i przyjaciółmi. Wielka fanka rowerowego środka transportu oraz kina i filmu, których znajomością ciężko jej dorównać. Przyznaje, że nie lubi gotować, za to chętnie ogląda programy kulinarne.

Sprawdź też artykuły...

11.06.2024

Zysk w procedurze wyjaśniania rażąco niskiej ceny

Celem wyjaśnień dotyczących ceny wskazanej w ofercie składanych w odpowiedzi na wezwanie, o którym mowa w art. 224 ust. 1 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień...
4.06.2024

Pomoc frankowiczom

– formy wsparcia oferowane przez Kancelarię Wielkopolska Grupa Prawnicza Możesz unieważnić kredyt frankowy, jeżeli go nadal spłacasz. Jeśli już go spłaciłeś, przysługuje Ci zwrot rat. Pomoc frankowiczom – unieważnienie umowy...