Dorota Chraplewska

Radca prawny.

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, studia podyplomowe z zakresu Podatków i Skarbowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w poznańskich kancelariach, gdzie zajmowała się przede wszystkim sprawami z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa ubezpieczeniowego i odszkodowawczego.

W Wielkopolskiej Grupie Prawniczej zajmuje się w głównej mierze sprawami z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego. Posiada także bogate doświadczenie w reprezentowaniu klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi.

Prywatnie lubi podróżować, czytać książki oraz słuchać muzyki.

Sprawdź też artykuły...

10.05.2024

Dni Otwarte Funduszy Europejskich!

Za nami „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”! Mieliśmy okazję porozmawiać z beneficjentami o nowym projekcie „Przedsiębiorcy kompetentni w GOZ”! GOZ to koncepcja gospodarcza, w której produkty, materiały oraz surowce powinny pozostawać...
9.05.2024

Zaproszenie na webinarium Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju

W imieniu Wielkopolskiej Grupy Prawniczej serdecznie zapraszamy do zapisów i działu w udziału w webinarium organizowanym przez naszego wieloletniego partnera – Wielkopolski Fundusz Rozwoju. Już w najbliższy wtorek 14 maja...