Jak działa Baza Wykonawców?

Kilkanaście tysięcy jednostek publicznych w Polsce na podstawie otrzymanych wniosków o udostępnienie tego typu informacji przekazuje nam dane, dzięki którym tworzymy bazę wykonawców, zgodną z powyższymi założeniami.

Baza wykonawców ma na celu udostępnienie zamawiającym dodatkowego narzędzia umożliwiającego efektywną ocenę ofert oraz wykonawców i jest uaktualniana o nowe informacje każdego dnia.

Jako zamawiający (np. oceniając oferty wykonawców w postępowaniu) możesz sprawdzić dzięki naszemu narzędziu, czy wykonawcy do tej pory prawidłowo realizowali umowy o udzielenie zamówienia.

To jedyna taka baza w Polsce!

Baza Wykonawców Asystenta Postępowania

Zaufali nam

Maków
Rawicz
Gmina Dobra
Gmina Osięciny

Masz pytanie? Zapraszamy do kontaktu!

  Wielkopolska Grupa Prawnicza
  Maźwa, Sendrowski i Wspólnicy sp. k.

  ul. Grudzieniec 64, 60-601 Poznań

  + 48 (61) 850 12 33
  [email protected]

  Fax: + 48 (61) 850 11 44
  NIP: 778-143-26-65

  Studium przypadków

  Pomoc w ocenie dokumentów składanych przez wykonawców w postępowaniu

  Zamawiający zwrócił się do Kancelarii o analizę zasadności wniesionego odwołania na wybór wykonawcy. W odwołaniu podnoszono, że wybrany wykonawca zaoferował rażąco niską cenę, a złożone przez niego wyjaśnienia są ogólnikowe...

  Weryfikacja dokumentów zamówienia

  Do Kancelarii zgłosił się Zamawiający z prośbą o weryfikację przygotowanych dokumentów zamówienia. Z uwagi na fakt, że zamówienie dotyczyło projektu dofinansowanego ze środków europejskich, w przypadku wystąpienia nieprawidłowości w treści...

  Referencje