O nas

Wielkopolska Grupa Prawnicza Maźwa, Sendrowski i Wspólnicy sp. k. jest podmiotem świadczącym usługi doradztwa prawnego na rzecz jednostek publicznych oraz przedsiębiorców.

Kancelaria w swojej działalności koncentruje się na kilku dziedzinach prawa, przez co sprawami naszych Klientów zajmują się wyłącznie wyspecjalizowani prawnicy, o wysokim stopniu przygotowania merytorycznego i dużym doświadczeniu praktycznym.

Nad wszelkimi sprawami pracujemy w zespołach, co pozwala proponować Państwu najlepsze, sprawdzone, wielopłaszczyznowe rozwiązania, a także zapewnia szybką i pełną odpowiedź na Państwa pytania i wątpliwości.

Podstawowymi specjalizacjami kancelarii są: obsługa prawna w zakresie zamówień publicznych (zamówienia publiczne dla przedsiębiorców i jednostek publicznych), obsługa podmiotów otrzymujących dofinansowania z funduszy strukturalnych Unii Europejskiej oraz windykacja należności. Prawnicy kancelarii komentują zagadnienia związane z zamówieniami publicznymi m.in. dla dziennika „Rzeczpospolita”, jak również dla Wolters Kluwer Polska SA. Wspólnicy Wielkopolskiej Grupy Prawniczej są twórcami programu „Asystent Postępowania” służącego do prowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia publicznego. Kancelaria obsługuje m.in. Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, w zakresie kontroli prowadzonych przez zamawiających postępowań o udzielenie zamówienia publicznego. Kancelaria ma doświadczenie w obsłudze prawnej szkół wyższych, firm meblowych i z innych branż (windykacja i obsługa prawna).

 

Kancelaria może pochwalić się również rozwiniętą działalnością szkoleniową, organizując szkolenia, spotkania i konferencje dotyczące m.in.: prawa zamówień publicznych, procedur wydatkowania środków unijnych, dyscypliny finansów publicznych, zarządzania wierzytelnościami (w tym zarządzania wierzytelnościami przez uczelnie wyższe), czy sporządzania umów w obrocie gospodarczym.

Usługi świadczone przez Wielkopolską Grupę Prawniczą charakteryzują się wysoką skutecznością oraz profesjonalizmem. Z kolei dzięki doświadczeniu związanemu z obsługą Klientów korporacyjnych, jesteśmy w stanie w sposób optymalny organizować pracę naszego zespołu. Powierzając nam swoje sprawy, mają Państwo gwarancję sprawnej i fachowej obsługi, zaangażowania i oddania naszych pracowników, a przede wszystkim skutecznej reprezentacji Państwa interesów. Swoją wiedzą prawnicy Wielkopolskiej Grupy Prawniczej dzielą się, prowadząc bloga poświęconego tematyce prawa zamówień publicznych oraz tematyce wydatkowania środków unijnych e-publicznydoradca.pl oraz pzp.wgpr.pl, jak również bloga poświęconego tematyce zarządzania wierzytelnościami, windykacji i mediacji – financelaw.pl.

Zespół

Wielkopolska Grupa Prawnicza