Łukasz Strzeżyński

Starszy specjalista ds. zamówień publicznych.

Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Wydziału Prawa i Administracji. Ukończył również podyplomowe studia na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu w zakresie zamówień publicznych.

Zagadnieniem zamówień publicznych od strony praktycznej zajmuje się już od ponad 4 lat z punktu widzenia tak zamawiających, jak i wykonawców. Posiada wszechstronne doświadczenie w tym zakresie, a przez lata wyrobił sobie zrozumienie potrzeb obu stron biorących udział w postępowaniach o udzielanie zamówień publicznych. W kancelarii Wielkopolska Grupa Prawnicza zajmuje się zarówno prowadzeniem na rzecz Klientów kancelarii postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, jak również doradztwem w tym zakresie. Współuczestniczy w obsłudze Ministerstwa Rozwoju z zakresu prawa zamówień publicznych.

Po pracy zajmuje się prowadzeniem sesji RPG, a także grą karcianą Magic: the Gathering. Zajmuje się również programowaniem, przede wszystkim w PHP. Na świeżym powietrzu poszukuje „skarbów” (skrzynek geolokacyjnych) rozsianych w miejscach dziwnych, choć na pozór zwyczajnych.