15.09.2017

Konferencja – Skuteczne sposoby na unikanie błędów podczas realizacji projektów unijnych. Nowa Perspektywa Finansowa 2014 – 2020.

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło, zaprosić Państwa na tegoroczną Konferencję dotyczącą tematyki zamówień publicznych i wydatkowania środków unijnych.

Już 26 października 2017 br. w Poznaniu,  podzielmy się z Państwem wiedzą, którą zdobywaliśmy przez ponad dziesięć lat, praktycznie zgłębiając zagadnienia związane z codziennymi problemami beneficjentów.

Prelegenci to zespół ekspertów w dziedzinach takich jak: prawo zamówień publicznych, doradztwo podatkowe, czy zarządzanie wierzytelnościami. Podczas wystąpień skupiamy się wyłącznie na zagadnieniach praktycznych.

Konferencja będzie doskonałą okazją na przedstawienie Państwu rozwiązań i odpowiedzi na pytania, z którymi spotykamy się w codziennej pracy.

W programie między innymi:

 • Procedury wydatkowania środków unijnych. Rozeznanie rynku oraz zasada konkurencyjności ? zagadnienia problematyczne.
 • W jaki sposób przygotować umowę z wykonawcą w ramach realizowanych projektów unijnych? Praktyczne aspekty zabezpieczające interes beneficjenta.
 • Podatki w dotacjach. Czy koszty pośrednie stanowią dla beneficjenta przychód podlegający opodatkowaniu, czy wynagrodzenie beneficjenta świadczącego pracę w ramach projektu podlega opodatkowaniu? Czy można skorzystać podatkowo na sprzedaży środka trwałego sfinansowanego z dotacji?
 • Jak usprawnić prowadzenie postępowań w ramach zasady konkurencyjności?
 • Jak uniknąć korekt finansowych? Najczęstsze nieprawidłowości związane z udzielaniem zamówień skutkujące sankcjami finansowymi.
 • Czy komornik może zająć środki pochodzące z funduszy Unii Europejskiej?
 • i inne

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się tu: Agenda konferencji

Serdecznie zapraszamy do udziału! Cena standardowa to 390zł/os. Przy rejestracji 2-óch uczestników udzielamy rabatu 30% na drugą osobę.

Formularz zgłoszenia

Zapisy:

Magdalena Kaczmarek

[email protected] lub +48 515 615 702

lub

Szymon Poczwardowski

[email protected] lub +48 517 594 833

 

Szukasz porady prawnej?

Zapraszamy do kontaktu!
Kredyty frankowe - Waloryzacja - Prawo zamówień publicznych - Zamówienia międzynarodowe - Projekty unijne

  Sprawdź też artykuły...

  10.05.2024

  Dni Otwarte Funduszy Europejskich!

  Za nami „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”! Mieliśmy okazję porozmawiać z beneficjentami o nowym projekcie „Przedsiębiorcy kompetentni w GOZ”! GOZ to koncepcja gospodarcza, w której produkty, materiały oraz surowce powinny pozostawać...
  9.05.2024

  Zaproszenie na webinarium Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju

  W imieniu Wielkopolskiej Grupy Prawniczej serdecznie zapraszamy do zapisów i działu w udziału w webinarium organizowanym przez naszego wieloletniego partnera – Wielkopolski Fundusz Rozwoju. Już w najbliższy wtorek 14 maja...