15.01.2021

Symulacja rozprawy, czyli jak doskonalimy swoje umiejętności

W Wielkopolskiej Grupie Prawniczej wiemy jak istotne jest doskonalenie praktycznych umiejętności, bo przekłada się to na sukcesy naszych klientów. Z początkiem 2021 r. rozpoczęliśmy wewnętrzny projekt szkoleniowy, w ramach którego organizujemy cykliczne symulacje rozpraw sądowych z udziałem naszych prawników. W ich trakcie odtwarzamy realia panujące na sali sądowej i wcielamy się w konkretne role.

Dziś odbyła się pierwsza symulacja, w trakcie której sala konferencyjna WGP przekształciła się w salę rozpraw sądu pracy. Gratulacje dla pomysłodawców – radców prawnych: Jakuba Świerczyńskiego, Martyny Goździkiewicz Zioła, Radosława Foryńskiego i pierwszego ochotnika ? Mikołaja Grześkowiaka.

Od zawsze kładziemy duży nacisk na rozwój naszych prawników, szczególnie jego praktyczny aspekt, bo wiemy, że sama wiedza merytoryczna obecnie nie jest gwarantem sukcesu.

A niedługo już kolejna symulacja rozprawy…

Szukasz porady prawnej?

Zapraszamy do kontaktu!
Kredyty frankowe - Waloryzacja - Prawo zamówień publicznych - Zamówienia międzynarodowe - Projekty unijne

  Sprawdź też artykuły...

  11.06.2024

  Zysk w procedurze wyjaśniania rażąco niskiej ceny

  Celem wyjaśnień dotyczących ceny wskazanej w ofercie składanych w odpowiedzi na wezwanie, o którym mowa w art. 224 ust. 1 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień...
  4.06.2024

  Pomoc frankowiczom

  – formy wsparcia oferowane przez Kancelarię Wielkopolska Grupa Prawnicza Możesz unieważnić kredyt frankowy, jeżeli go nadal spłacasz. Jeśli już go spłaciłeś, przysługuje Ci zwrot rat. Pomoc frankowiczom – unieważnienie umowy...