10.02.2020

Podsumowanie 2019 roku w Wielkopolskiej Grupie Prawniczej

Szanowni Państwo!

Pomimo, że 2020 rok rozpoczął się ponad miesiąc temu i każdy z nas pracuje już na jego wyniki, zapraszamy Państwa do obejrzenia krótkiego filmiku, w którym podsumowujemy ubiegły rok w Wielkopolskiej Grupie Prawniczej.

To, co udało nam się osiągnąć, co zrobiliśmy, ilu nowych Klientów pozyskaliśmy, w ilu posiedzeniach sądowych braliśmy udział, a nawet to, jak spędzaliśmy czas poza biurem, by dobre relacje i atmosfera między ludźmi towarzyszyła nam w codziennych kontaktach zawodowych w budynku Kancelarii.

Przy okazji dziękujemy Wszystkim – Klientom, pracownikom, osobom współpracującym za tak efektywny 2019 rok. Liczymy na Wasze wsparcie również w bieżącym roku. Dziękujemy!

Szukasz porady prawnej?

Zapraszamy do kontaktu!
Kredyty frankowe - Waloryzacja - Prawo zamówień publicznych - Zamówienia międzynarodowe - Projekty unijne

  Sprawdź też artykuły...

  10.05.2024

  Dni Otwarte Funduszy Europejskich!

  Za nami „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”! Mieliśmy okazję porozmawiać z beneficjentami o nowym projekcie „Przedsiębiorcy kompetentni w GOZ”! GOZ to koncepcja gospodarcza, w której produkty, materiały oraz surowce powinny pozostawać...
  9.05.2024

  Zaproszenie na webinarium Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju

  W imieniu Wielkopolskiej Grupy Prawniczej serdecznie zapraszamy do zapisów i działu w udziału w webinarium organizowanym przez naszego wieloletniego partnera – Wielkopolski Fundusz Rozwoju. Już w najbliższy wtorek 14 maja...