7.09.2020

Poland Business Run za nami!

Pięcioosobowa sztafeta Wielkopolskiej  Grupy Prawniczej, w osobach Karoliny Tempińskiej, Kasi Sobockiej, Ani Wieczorek, Pawła Sendrowskiego i Szymona Chudego, w niedzielę 6 września br. wzięła udział w Poland Business Run.

Poland Business Run to największy charytatywny bieg biznesowy, który pomaga spełniać marzenia osób z niepełnosprawnościami ruchowymi (szczególnie osób po amputacjach). Bieg organizowany jest już od 7 lat, ale w tym roku, ze względu na panująca sytuację epidemiczną, zmienił swoją formułę –  Poland Business Run 2.0. Każdy z biegaczy mógł samodzielnie wytyczyć sobie 4km trasę, a swój wynik wraz ze screenem trasy przesłać poprzez specjalnie do tego przygotowaną aplikację.

W biegu łącznie wystartowało 3808 drużyn, co przekłada się na 19.040 biegaczy!!! Nasza drużyna z łącznym wynikiem 1:55:56 uplasowała się w pierwszej połowie stawki, co wśród tak ogromnej konkurencji jest nie lada osiągnięciem! I pomimo, że nie było na trasach kibiców, nie było atmosfery swoistego święta biegaczy, nie zabrakło zdrowej, sportowej rywalizacji. Wyniki były ważne, ale tak naprawdę odgrywały tutaj rolę drugorzędną. Dzięki naszej drużynie i wszystkim biegaczom osoby z niepełnosprawnością ruchową otrzymają tak potrzebne im wsparcie. I to jest najważniejsze!

Gratulujemy naszym biegaczom i wszystkim, którzy wzięli udział w tegorocznym Poland Business Run!

Do zobaczenia za rok, z pewnością Wielkopolskiej Grupy Prawniczej na trasie biegu nie zabraknie 🙂

https://polandbusinessrun.pl/

Autor artykułu:

WGP

Szukasz porady prawnej?

Zapraszamy do kontaktu!
Kredyty frankowe - Waloryzacja - Prawo zamówień publicznych - Zamówienia międzynarodowe - Projekty unijne