29.06.2020

Szkolenia i doradztwo prawne z zamówień publicznych w ramach prowadzonych projektów

Szanowni Państwo,

informujemy, że w ramach projektów realizowanych wspólnie z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości: „Zamówienia publiczne w Twojej Firmie”, „Zagraniczne zamówienia publiczne w Twojej firmie” oraz „Otwórz się na zamówienia publiczne” wszystkie najbliższe szkolenia odbędą się w formie zdalnej. Uczestnikom projektu oferujemy wsparcie szkoleniowe oraz doradztwo prawne. Zarówno jedna, jak i druga forma wsparcia jest dofinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

„Zamówienia publiczne w Twojej firmie” oraz „Otwórz się na zamówienia publiczne” to projekty skierowane do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z czterech województw: dolnośląskiego, lubuskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego, zainteresowanych ubieganiem się o zamówienia publiczne na terenie Polski. 

„Zamówienia publiczne w Twojej firmie” – najbliższe szkolenia:

1 -2 lipca 2020, godz. 9:00-16:00 – szkolenie ogólne z zakresu ubiegania się z zamówień publicznych w Polsce.

Kolejne edycje już niedługo, o czym będziemy Państwa informować na bieżąco:

„Zamówienia publiczne w Twojej firmie” – http://zp.wgpr.pl/

„Otwórz się na zamówienia publiczne” – https://pzp.wgpr.pl/

„Zagraniczne zamówienia publiczne w Twojej firmie” to projekt skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z terenu całej Polski, zainteresowanych udziałem w zagranicznych zamówieniach publicznych. Przedmiotem kolejnego szkolenia będą zasady zamówień publicznych obowiązujących na rynkach Norwegii i Szwecji. To niesamowita okazja dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw planujących ekspansję działalności na te rynki, by dzięki poznanym podczas szkolenia przepisom dotyczącym zamówień publicznych, bez obaw brać w nich udział.

Termin najbliższego szkolenia:

23 lipca 2020, godz. 9:00-14:30 – rynki Norwegii i Szwecji

„Zagraniczne zamówienia publiczne w Twojej firmie” – http://zzp.wgpr.pl/

Serdecznie ZAPRASZAMY 🙂

Szukasz porady prawnej?

Zapraszamy do kontaktu!
Kredyty frankowe - Waloryzacja - Prawo zamówień publicznych - Zamówienia międzynarodowe - Projekty unijne

  Sprawdź też artykuły...

  10.05.2024

  Dni Otwarte Funduszy Europejskich!

  Za nami „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”! Mieliśmy okazję porozmawiać z beneficjentami o nowym projekcie „Przedsiębiorcy kompetentni w GOZ”! GOZ to koncepcja gospodarcza, w której produkty, materiały oraz surowce powinny pozostawać...
  9.05.2024

  Zaproszenie na webinarium Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju

  W imieniu Wielkopolskiej Grupy Prawniczej serdecznie zapraszamy do zapisów i działu w udziału w webinarium organizowanym przez naszego wieloletniego partnera – Wielkopolski Fundusz Rozwoju. Już w najbliższy wtorek 14 maja...